ISORAN RPP A RPP DD

Isoran RPP je klasický typ převodového řemene Isoran. Je vyrobený z chloroprenového kaučuku a je vhodný pro velmi širokou škálu aplikací.

Ve srovnání s Isoran Imperial Pitch mohou přenášet vyšší výkon se stejnou šířkou, i když jsou méně výkonné než nejlepší řemeny řady Isoran Platinum, Gold a Silver2.

NEOPRENOVÉ RUKÁVY

IROSAN RPP A RPP DD :

RPP3

RPP5

RPP8

RPP14

RPP5 DD

RPP8 DD

RPP14 DD

ISORAN SILVER

Řemeny ISORAN SILVER byly vyvinuty proto, aby poskytovaly silnější alternativu k ISORAN RPP (až o 110% více).
Jedná se o nekonečný řemen ze směsi se zvýšeným výkonem oproti standardním RPP.

ISORAN SILVER2

SILVER 2 je nová generace řemenů, které jsou vyrobeny z materiálů nejvyšší kvality a odolnosti, což zaručuje vynikající účinnost a vylepšení přenosu výkonu.

Zvýšení kapacity výkonové zátěže až o 50% oproti předchozí verzi.
Zaměnitelnost s jinými hluboko profilovými systémy.

NEOPRENOVÉ RUKÁVY ISORAN SILVER A SILVER2 :

SLV5; SLV2 8M; SLV2 14M

ISORAN GOLD

Isoran GOLD byl vyvinut s cílem zajistit výkonnější provedení řemenů RPP a Silver. Je vhodný pro velmi širokou škálu použití při přenosu výkonu. U tohoto typu řemenu se zároveň spojují výhody převodovek a řemenů poly-V a minimalizují se jejich nevýhody.

Řemeny GOLD s profilem RPP jsou navrženy tak, aby byly zaměnitelné s existujícími profily s hlubokým drážkováním a aby fungovaly s řemenicemi dle normy ISO 13050.

NEOPRENOVÉ RUKÁVY ISORAN GOLD :

GOLD 8M; GOLD 14M

ISORAN PLATINUM

PLATINUM je rozvodový pryžový řemen řady Megadyne premium. Řemen PLATINUM vychází z dlouhodobé zkušenosti získané s řadou RPP Gold. Zaručuje maximální rozměrovou stabilitu při statickém i dynamickém namáhání a vynikající odolnost vůči únavě v ohybu, to díky vývoji inovativní technologie hybridních kordů „Dual Core“. PLATINUM dosahuje nejvyšší úrovně výkonu díky zavedení tohoto kordu do nové směsi pryže a díky potažení ozubení speciálním, vysoce odolným materiálem.

NEOPRENOVÉ RUKÁVY ISORAN PLATINUM :

PLT8; PLT14

OZUBENÉ ŘEMENY NEOPRENOVÉ ISORAN

KOMPLET KATALOG 3MB

POLYURETHANOVÉ RUKÁVY

MEGAPOWER:

Ozubené řemeny MEGAPOWER jsou vyrobeny pomocí speciálního termosetového tvarovacího procesu.

Řemeny MEGAPOWER PU poskytují vynikající parametry, zejména u lehkých synchronních a krokových pohonů, v automatizaci kanceláří a v aplikacích domácích spotřebičů.

MEGAPOWER2:

MEGAPOWER 2 je nová generace termosetových polyuretanových ozubených řemenů.
Jedinečný nový proces výroby, v kombinaci s vysoce výkonnou směsí, zajišťuje jejich vynikající dynamickou sílu, vyšší přenos výkonu a vynikající rozměrovou stabilitu.
To se celkově odráží na výkonu MEGAPOWER 2, který je vyšší o 30%, ve srovnání s první generací Megapower.

Řemeny MEGAPOWER 2 jsou vhodné pro vysoký výkon, přesný pohyb a polohování; a to i při vysokých rychlostech

T2

T2.5

MXL

XL

L

H

T5

T5DD

T10

T10DD

AT5

AT10

OZUBENÉ ŘEMENY POLYURETHANOVÉ MEGAPOWER A MEGAPOWER2

KATALOG 2MB

POLYURETHANOVÉ RUKÁVY MEGAPOWER FC

FC je zkratka pro Food Contact (styk s potravinami).

MEGAPOWER FC je nový řemen Megadyne pro potravinářský průmysl, vyrobený z materiálu schváleného pro styk s potravinami dle evropských předpisů EU 1935/2004, EU 10/2011 a EU 174/2015.
Díky dobré chemické odolnosti vůči korozi a certifikovaným látkám pro styk s vlhkými a suchými potravinami, je tento řemen zvlášť vhodný pro potravinářské a obalové aplikace.

L

H

T5

T5DD

T10

T10DD

AT10

MEGAFLEX

Rozvodové řemeny Megaflex jsou vyráběny z termoplastického polyuretanu, s nepřerušenými ocelovými kordy do spirály. Tento typ řemene nabízí dobré provozní vlastnosti a schopnost vysokého zatížení. Jsou zvláště vhodné pro přenos výkonu, přepravu s vysokým zatížením a vysokými otáčkami (až 10 000 ot/min). Přidání nylonového povlaku na ozubení během výroby zvyšuje provozní vlastnosti pro specifické aplikace a snižuje koeficient tření. Extra tloušťka na hřbetu řemene nabízí dodatečnou ochranu proti agresivním nebo těžkým produktům. Řemeny Megaflex jsou skutečně nekonečné, což jim umožňuje poskytovat výjimečný výkon.

XL

XL DD

L

L DD

H

H DD

XH

XH DD

T5

T5 DD

T10

T10 DD

T20

T20 DD

AT5

AT5 DD

AT10

AT10 DD

AT15

AT20

AT20 DD

MTD8

RPP5

RPP5 DD

RPP8

RPP8 DD

RPP14

RPP14 DD

ATG10

P2

OZUBENÉ ŘEMENY POLYURETHANOVÉ MEGAFLEX

KATALOG 3MB